Aktualna Informacja

Podajemy na tej stronie najnowszą dostępną informację w sprawie obostrzenia koronawirus w Aquaparku Besenova. Warunki i ograniczenia są zmiennie, pytania o aktualnych obostrzeniach proszę kierować poprzez formularz kontaktowy, dostępny na dole strony.

Termalne baseny, sauny są czynne i dostępne zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi odnośnie Covid-19. Rezerwacja noclegów w hotelach przy basenach jest możliwa, restauracje są czynne. Zdrowie i bezpieczeństwo traktujemy priorytetowo.

Besenova Słowacja Baseny
Besenova Covid Obostrzenia Koronawirus

Wstęp do aquaparku oraz noclegi podczas epidemii

Wstęp do parku wodnego dozwolony jest dla osób, które spełniają warunki trybu “OP”. Saunowy Świat Harmónia Wellness & Spa jest dostępny tylko dla osób spełniających warunki trybu „OP+“. Hotel Besenova działa w trybie “OP+”

Przez “OP+” rozumie się osoby, które są:

  • w pełni zaszczepione i otrzymały dawkę przypominającą
  • w pełni zaszczepione i posiadają ujemny wynik testu na COVID-19 nie starszy niż 72 godziny od pobrania wymazu w przypadku testu RT-PCR lub testu LAMP, lub 48 godzin od pobrania wymazu w przypadku testu antygenowego
  • w pełni zaszczepione w wieku do 18 lat i 2 miesięcy
  • w pełni zaszczepione i jednocześnie posiadają zaświadczenie o statusie ozdrowieńca nie starsze niż 180 dni
  • dzieci poniżej 12 lat i 2 miesięcy które posiadają ujemny wynik testu na COVID-19 nie starszy niż 72 godziny od pobrania wymazu w przypadku testu RT-PCR lub testu LAMP, lub 48 godzin od pobrania wymazu w przypadku testu antygenowego
  • dzieci poniżej 6 roku życia
  • osoby, które mają przeciwwskazania czasowe lub stałe do szczepienia przeciwko COVID-19
Hotel Akvamarin Besenova
Besenova Słowacja

Maseczki w termach Besenova

Odpowiednio aktualnym obostrzeniom koronawirusowym, na terenie parku wodnego odwiedzający nie muszą nosić maseczek zasłaniających górne drogi oddechowe. Zakrycie górnych dróg oddechowych maseczką jest konieczne aż po pomieszczenia szatni, tzn. w holu wejściowym i w szatni. Nie ma potrzeby przebywać w maseczce przy stoliku w restauracji oraz w pokoju hotelowym.

Na Słowacji są akceptowane maseczki maseczka FFP2.

Aktualne informacje o warunkach sanitarnych na Słowacji, warunkach wjazdu są na stronie https://korona.gov.sk/

Wideo term Besenova

Często zadawane pytania

Słowacja jaki test na covid?

Test może być PCR albo antygenowy.

Czy możliwy wjazd na Słowację?

Tak. Granica jest otwarta. Warunki wjazdu są dostępne na tej stronie internetowej.

Jakie są obostrzenia na Słowacji?

Obowiązuje noszenie maseczek FFP2 w pomieszczeniach. Na niektóre obiekty wstęp mają tylko osoby zaszczepione.

Sprawdź czy wszystkie atrakcje są dostępne

Przed dokonaniem rezerwacji zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie (w Polsce 796 092 236) albo przez formularz dostępny poniżej.

Niestety nie we wszystkich terminach i nie wszystkie atrakcje są czynne. Zdarzają się planowe oraz awaryjne zamknięcia niektórych basenów termalnych, zjeżdżalni oraz Spa. Na niektórych stokach narciarskich może zabraknąć śniegu przez warunki pogodowe.

Rozwiązanie – 1. Rezerwuj z wyprzedzeniem maksymalnie 6-dniowym. 2. Zapytaj przed rezerwacją, jakie atrakcje są dostępne oraz jaka cena Last Minute przysługuje!