Besenova Słowacja   w Polsce: 796 092 236

Besenova Baseny Termalne

Najlepsze miejsce żeby odpocząć, nabrać się sił witalnych i zrelaksować się w basenach termalnych.

Przebywanie w naturalnej wodzie termalnej wzmacnia i odmładza organizm, korzystnie wpływa na odporność, na stawy, skórę, na układ oddechowy…

Besenova Baseny Termalne

8 basenów termalnych zewnętrznych w Beszeniowej z geotermalną wodą mają stałą temperaturę od +26 do +39°C niezależnie od temperatury powietrza. Stała temperatura w basenach podtrzymuje się dzięki naturalnemu chłodzeniu wody termalnej, która wypływa z głębokości 1987 m i ma temperaturę +60,5 °C.

7 basenów termalnych jest czynnych przez cały rok. Poza sezonem letnim nie jest czynny 1 basen termalny z rurami i zjeżdżalniami.

W Besenova są dostępne 2 baseny termalne pływackie, 5 basenów termalnych relaksacyjnych, 1 basen termalny z rurami i zjeżdżalniami.

W basenach termalnych Besenova dostępne różne atrakcje wodne, które uzupełniają wSPAniały wypoczynek: podwodny masaż, wodny grzyb, wodne fontanny, czasza wodna.

 

Baseny z wodą zwykłą w Beszeniowa:

5 nowoczesnych basenów ze stali nierdzewnej zostały oddane do użytku w 2008 roku. Baseny napełnione wodą zwykłą, woda w basenach jest podgrzewana do temperatury +24 do +37°C.Baseny Besenova

Zewnętrzne baseny w Besenova z wodą zwykłą są czynne w sezonie letnim.

– Zapraszamy do 25- metrowego basenu pływackiego “Sport”, powierzchnia 336 m2, wyznaczone tory, słupki startowe.

– Zaraz przy hotelu Luka można zrelaksować się w basenie “MARA”, powierzchnia 600m2, wodne ławy, leżaki, masaż wodny.

– Dla naszych najmniejszych gości przygotowany basen dla dzieci w Besenova o powierzchni 100 m. W basenie są atrakcje wodne.

– “Dzika rzeka” o powierzchni 125 m2 i sztucznym prądem rzecznym.

– 2 rury i zjeżdżalnia trzyczęściowa prowadzą do kolejnego basenu.