Besenova Słowacja   w Polsce: 796 092 236

Aquapark Besenova

Aquapark Besenova jest jednym z największych i najładniejszych parków wodnych na Słowacji.

Park wodny Besenova położony jest u podnóża Tatr Niskich, tylko 25 km do Jasna Chopok. Około 60 km od granicy z Polską, przy zbiorniku wodnym Liptovska Mara.

Aquapark Besenova, mocne strony

Baseny Termalne to główna zaleta Aquaparku Besenova. Park wodny Besenova posiada 4 całoroczne baseny termalne, w tym jeden z barem wodnym. Temperatura wody w basenach termalnych Besenova 30 – 40 °C.

Baseny całoroczne w Aquaparku Besenova. Oprócz 4 basenów termalnych jest też kompleks 5 basenów krytych z wodą zwykłą. W tym jest basen z atrakcjami dla dzieci, basen ze sztuczną falą.

Zjeżdżalnie w Aquaparku Besenova. W parku wodnym dostępne zjeżdżalnie całoroczne (kryte) oraz letnie. Całoroczne zjeżdżalnie to kompleks 6 zjeżdżalni w części adrenalinowej aquaparku Besenova + jedna zjeżdżalnia do basenu rekreacyjnego. Zjeżdżalnie letnie są na zewnątrz, niektóre prowadzą do basenu z wodą termalną. Zjeżdżalnie w aquaparku Besenova są różnej długości i stopnia trudności.

Baseny i atrakcje letnie w Aquaparku Besenova to dzikie rzeki (w tym jedna do pływania na pontonie), zjeżdżalnie (w tym dmuchana), basen do nurkowania i wiele innych wodnych atrakcji w Besenova Słowacja.

Aquapark Besenova Restauracje

W aquaparku dostępna restauracja Bistro, restauracja Culinaria, restauracja Giovanni, Butterfly bar, Relax bar, Aquabar Cosmopolitan, Grill House.

Aquapark Besenova Świat Saun

Nowy kompleks saun Harmonia w aquaparku Besenova oferuje duży wybór saun, inhalacje, ceremonie saunowe, aromaterapia, światłoterapia, masaże i inne zabiegi spa, tepidarium, jacuzzi..

Aquapark Besenova zabiegi

W aquaparku Besenova dostępne różnego rodzaju zabiegi Spa – masaże, okłady, zabiegi kosmetyczne i inne.

Aquapark Besenova noclegi

Noclegi w Besenova dostępne w komfortowych hotelach 3* i 4* bezpośrednio przy aquaparku Besenova. Proponujemy kompleksowe pakiety pobytowe zawierające nocleg, wyżywienie, wolny wstęp do aquaparku Besenova oraz baseny termalne, korzystanie z saun… Rezerwując pakiety oszczędzasz czas i pieniądze.

Aquapark Besenova cena wstępu

W zależności od wybranego pakietu cena wstępu do aquaparku wynosi od około 25 do około 35 euro od osoby dorosłej za cały dzień pobytu w Besenova. Dziecko w zależności od wieku i wybranego pakietu cena biletu do aquaparku wynosi około 17 euro.

Polecamy pakiety kompleksowe nocleg, wyżywienie, aquapark.

Aquapark Besenova atrakcje w okolicy

Trawertyny Beszeniowskie (3,18 ha) – 2 km od Aquaparku.

Wodospad Lúčanský (12 metrów wysoki) – 7 km od Aquaparku Besenova.

Park archeologiczny Havránok, jedno z najważniejszych znalezisk archeologicznych na Słowacji (IV-I w. p.n.e.) – 6 km od Aquaparku Besenova.

Zamek Liptowski (najwyżej położony na Słowacji, 993 m n. p.m.) – 11 km od Aquaparku Besenova.

Zamek Likawski – 11 km od Aquaparku Besenova.

Aquapark Tatralandia – 17 km od Aquaparku Besenova.

Ośrodek narciarski Rużomberk – Malinô Brdo Ski & Bike- 15 km od Aquaparku Besenova.

Ski park JASNÁ Nizke Tatry Chopok – 30 km od Aquaparku Besenova.