Besenova Baseny Kryte

Wewnętrzne kryte baseny jeszcze bardziej uatrakcyjnią Państwa pobyt w Termach Besenova przez cały rok.
Kompleks został udostępniony w roku 2006 i jest zlokalizowany tuż przy dużym basenie termalnym pływackim. 

W każdą pogodę i przy każdej temperaturze zewnętrznej na dużym krytym kompleksie kąpieliskowym znajdziemy liczne baseny, zjeżdżalnie i inne atrakcje wodne Aquaparku Beszeniowa.

Kryty basen z falą

Duży basen ze sztucznymi falami zapewni niesamowite uczucie pływania jak w prawdziwym morzu.

Możesz skakać, nurkować, pływać lub po prostu odpoczywać i kołysać się na falach, ciesząc się atmosferą spokoju i harmonii.

Najważniejsze jest to, że, w odróżnieniu od pobytu na prawdziwym morzu – w termach Besenova możemy połączyć pobyt Aquaparku, w geo termalnych basenach, w górach, w Spa – wszystko w tym samym miejscu!

Wewnętrzny Basen Rekreacyjny

Duży basen pływacji ze zjeżdżalnią, miotacze wodne, natryski.

Besenova Basen Relaksacyjny

Basen ze stali nierdzewnej z miejscami siedzącymi, podwodna ława, powietrzna ława, hydromasaż, bąbelki, specjalne oświetlenie stważa wyjątkową atmosferę.

Fontanna

Mały basen dla dzieci z fontanną i ślizgawką.

Basen dla Dzieci

Duży basen z atrakcjami dla dzieci. Trzy zjeżdżalnie wodne, wiaderko wodne, armatki wodne oraz inne atrakcje kryte w Besenova.

Sprawdź czy wszystkie atrakcje są dostępne

Przed dokonaniem rezerwacji zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie (w Polsce 796 092 236) albo przez formularz dostępny poniżej.

Niestety nie we wszystkich terminach i nie wszystkie atrakcje są czynne. Zdarzają się planowe oraz awaryjne zamknięcia niektórych basenów termalnych, zjeżdżalni oraz Spa. Na niektórych stokach narciarskich może zabraknąć śniegu przez warunki pogodowe.

Rozwiązanie – 1. Rezerwuj z wyprzedzeniem maksymalnie 6-dniowym. 2. Zapytaj przed rezerwacją, jakie atrakcje są dostępne oraz jaka cena Last Minute przysługuje!

Kontakt Baseny Kryte Besenova
Odpowiadamy szybko i rzetelnie.

Nasz telefon w Polsce: 796 092 236

Mapa Basenów Krytych, wirtualne zwiedzanie

Przed nami basen ze sztuczną falą. Po prawej stronie basen z atrakcjami dla dzieci. Po lewej stronie przejście na zjeżdżalnie. ⇓

Kryte Zjeżdżalnie Besenova

Jedna z najbardziej znanych atrakcji w termach Beszeniowa to adrenalinowe zjeżdżalnie wewnętrzne, czynne cały rok.

Zjazd każdą z sześciu zjeżdżalni zaczyna się z wysokości 30 metrów na wieży widokowej. Różne kolory to też różny poziom adrenaliny w trakcie zjazdu, różna prędkość i czas.

Polecamy dwie niebieskie zjeżdżalnie z systemem pomiaru czasu, można jednocześnie wystartować, system pokaże, kto był szybszy na tym odcinku.

Hotel z basenami

Na terenie kąpieliska Beszeniowa są hotele z możliwością rezerwacji noclegów wraz ze wstępem na baseny i zjeżdżalnie.

Opłaca się pakiet Aqua All Inclusive z nieograniczonym wstępem do Aquaparku.

Wyżywienie

Na terenie kąpieliska są liczne restauracje, kawiarnie i bary, w których można zjeść posiłek, napić się kawy czy drinka.

Śniadania, obiady, kolacje, przekąski, napoje.

Baseny Kryte Opinie

Bardzo Dobry
4.7/5
Byliśmy rodzinnie w aquaparku. Dla dzieci kryte baseny a szczególnie zjeżdżalnie to najlepsza atrakcja. Dla dorosłych basen z falą, ale szczególnie to polecam baseny termalne i spa.
Opinie Besenova
Pani Zofia
Basenów dużo, różne tam podwodne leżaki z bąbelkami, mocne strumienie wody, masujące barki i plecy. Bardzo fajny kompleks saun, wejście do którego jest na basenach wewnętrznych.
Opinie Besenova
Pani Maja

Wideo Baseny Wewnętrzne na Youtube:

Odtwórz wideo

Często zadawane pytania (FAQ)

Jakie baseny kryte w Besenova?

W Aquaparku Beszeniowa jest kompleks krytych basenów całorocznych. Wszystkie kryte baseny wypełnione zwykłą wodą podgrzewaną. Termalna woda tylko w basena zewnętrznych.

W jakich godzinach czynne baseny?

Baseny kryte są czynne od godziny 10:00 do godziny 20:00 w zależności od sezonu letniego / zimowego.

Czy baseny kryte są czynne?

Nasze baseny stosują się do wszelkich wymagań i ograniczeń sanitarnych. Przed wyjazdem proszę zadzwonić do nas albo sprawdzić obowiązujące warunki wjazdu i pobytu na Słowacji https://korona.gov.sk/en/travelling-to-slovakia-and-covid19

Ile kosztuje wstęp na baseny kryte, jaka cena?

Wstęp na baseny jest w cenie 25 euro. Polecamy nasz pakiet Aqua All Inclusive z nieograniczonym wstępem na baseny.