Kamery Internetowe w Besenova

Lepiej jeden raz zobaczyć jak wygląda Besenova na kamerach online niż sto razy przeczytać w opisach tego parku wodnego.

Kamera na żywo baseny termalne Besenova

video
play-rounded-fill

Webkamera na żywo przeniesie Cię na Aquapark Beszeniowa na Słowacji. Jest to ogromny kompleks basenów termalnych, spa, saun, zabiegów oraz hotel Besenova Słowacja.

Powyższa web kamera wyświetla Baseny Termalne w Besenova, również basen z barem wodny Cosmopolitan, basen z czaszą wodną, basen rekreacyjny, basen z torami wodnymi. 

Prosto przed nami kamera live przekazuje jak teraz wygląda hotel Galeria Thermal Besenova oraz prywatne baseny termalne tego hotelu.

Po prawej stronie tej obracanej webcam widzimy budynek hotelu Besenova 3* (poprzednia nazwa Termal), prosto – hotel Galeria 4*, dale w lewo restauracja hotelowa Culinaria, drugi budynek hotelu Besenova (poprzednia nazwa Giga).

Obracając bardziej w lewą stronę, kamera internetowa wyświetla Pizzerię Giovanni, dalej – trzeci budynek hotelu Besenova “A” oraz “B” (Hotel Luka). Obok tego hotelu częściowo widać ciepły basen Mara. Odkrywają się też zewnętrzne zjeżdżalnie Besenova, które prowadzą do termalnego basenu.

Sprawdź czy wszystkie atrakcje są dostępne

Przed dokonaniem rezerwacji zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie (w Polsce 796 092 236) albo przez formularz dostępny poniżej.

Niestety nie we wszystkich terminach i nie wszystkie atrakcje są czynne. Zdarzają się planowe oraz awaryjne zamknięcia niektórych basenów termalnych, zjeżdżalni oraz Spa. Na niektórych stokach narciarskich może zabraknąć śniegu przez warunki pogodowe.

Rozwiązanie – 1. Rezerwuj z wyprzedzeniem maksymalnie 6-dniowym. 2. Zapytaj przed rezerwacją, jakie atrakcje są dostępne oraz jaka cena Last Minute przysługuje!

Zapytaj o ofertę i Aktualne Promocje
Gwarancja najniższej ceny przy rezerwacji bezpośrednio u nas

Nasz telefon w Polsce: 796 092 236

Najważniejsze informacje

Noclegi w Termach Besenova

Besenova Noclegi

Mamy propozycje dla każdego. Od ekonomicznych pokoi do luksusowych apartamentów. Ale wspólne dla wszystkich tych opcji jest możliwość skorzystania z naszego pakietu nieograniczonych wstępów na termy i do Aquaparku.

Besenova kamera online baseny letnie

video
play-rounded-fill

Nowa letnia część Aquaparku Besenova to duża dzika rzeka z możliwością pływania na pontonach, basen z atrakcją  Fun Bubble Pool, piracki statek z basenem do nurkowania. Wszystkie te atrakcje można zobaczyć na naszej kamerce internetowej na żywo.

Web kamera basen kryty Besenova (już wkrótce)

Wideo Besenova Youtube:

Odtwórz wideo

Często zadawane pytania (FAQ)

Gdzie na kamerce internetowej zobaczę termy?

Na tej stronie internetowej można online sprawdzić web kamerę w Aquaparku Besenova.

Ile teraz ludzi jest w aquaparku?

Proszę sprawdzić, nasza kamera online w Beszeniowa pokazuje aktualną sytuację na basenach.

Jak wyglądają termy w czasach epidemii?

Wszystkie hotele, baseny i inne obiekty turystyczne stosują się do wszelkich wymagań i ograniczeń sanitarnych. Przed wyjazdem warto sprawdzić obowiązujące warunki wjazdu i pobytu na Słowacji https://korona.gov.sk/en/travelling-to-slovakia-and-covid19