Hotelowa Restauracja Culinaria Besenova

Restauracja hotelu Besenova. Czynna cały dzień. Podajemy śniadania i obiadokolacje.

Bar w Basenie Termalnym Cosmopolitan

Przekąski i drinki bezpośrednio w basenie termalnym

Aquabar Cosmopolitan to połączenie basenów termalnych i napojów orzeźwiających. Dwa w jednym.

Restauracja Bistro

Bogaty wybór orzeźwiających napojów i przekąsek podczas całego pobytu w Bešeňovej – w restauracji Bistro. Korzystaj z relaksu w Atrium, a my zadbamy o resztę, ponieważ jesteś na urlopie!

Relax Bar

Bar Relax to nie tylko napoje, ale także bogaty wybór szybkich przekąsek. Dla miłośników słodkich dań mamy doskonałe świeże naleśnik.

Butterfly Bar

Giovanni – restauracja włoska

Pierwsza kuchnia włoska bezpośrednio na terenie parku wodnego Bešeňová. W ofercie znajduje się bogaty wybór makaronów, sałatek warzywnych i oczywiście pizza z własnego pieca, przygotowywana z najlepszych, świeżych składników.

Grill House

Miłośników grillowania i świeżych dań mięsnych zapraszamy do restauracji Grill House. Lokal oferuje steki, świeże sałatki i dodatki, jak również mile spędzony czas na tarasie w pobliżu basenów.

Sprawdź czy wszystkie atrakcje są dostępne

Przed dokonaniem rezerwacji zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie (w Polsce 796 092 236) albo przez formularz dostępny poniżej.

Niestety nie we wszystkich terminach i nie wszystkie atrakcje są czynne. Zdarzają się planowe oraz awaryjne zamknięcia niektórych basenów termalnych, zjeżdżalni oraz Spa. Na niektórych stokach narciarskich może zabraknąć śniegu przez warunki pogodowe.

Rozwiązanie – 1. Rezerwuj z wyprzedzeniem maksymalnie 6-dniowym. 2. Zapytaj przed rezerwacją, jakie atrakcje są dostępne oraz jaka cena Last Minute przysługuje!