Rezerwuj wcześniej ze zniżką nawet 35%

Dokonując rezerwacji na naszej stronie internetowej (formularz kontaktowy na dole strony albo telefonicznie) otrzymujesz gwarantowaną zniżkę za wcześniejszą rezerwację First Minute w termach Besenova.

Pakiet “First Moment” zawiera:

  • Noclegi w hotelu Besenova
  • Śniadania
  • Aqua All Inclusive pakiet – gwarancja wolnego wstępu na baseny termalne oraz do aquaparku Besenova
  • Wstęp na kompleks saun
  • Parking, Internet, Szlafrok
  • Gwarancja niezmienności ceny
  • Wsparcie przydatnymi informacjami

Video First Moment

Często zadawane pytania

Jakie promocje dostępne w Besenova?

Rezerwując na naszej stronie, zawsze możesz liczyć na zniżkę za wcześniejszą rezerwację. Dostępne też promocje: “Nocleg gratis”, “Last Minute”, “Promocja Rodzinna” i inne.

Jak skorzystać ze zniżki?

W celu uzyskania zniżki i najlepszej ceny proszę na dole strony wypełnić formularz kontaktowy albo telefonicznie. Potrzebujemy termin pobytu, ilość osób, inne oczekiwania.

Kiedy jest taniej?

Niższe ceny są dostępne na sezon wiosna oraz jesień. Taniej można rezerwować z wyprzedzeniem. Promocyjne ceny też są za rezerwację dłuższych pobytów – 4+ noclegów.

Sprawdź czy wszystkie atrakcje są dostępne

Przed dokonaniem rezerwacji zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie (w Polsce 796 092 236) albo przez formularz dostępny poniżej.

Niestety nie we wszystkich terminach i nie wszystkie atrakcje są czynne. Zdarzają się planowe oraz awaryjne zamknięcia niektórych basenów termalnych, zjeżdżalni oraz Spa. Na niektórych stokach narciarskich może zabraknąć śniegu przez warunki pogodowe.

Rozwiązanie – 1. Rezerwuj z wyprzedzeniem maksymalnie 6-dniowym. 2. Zapytaj przed rezerwacją, jakie atrakcje są dostępne oraz jaka cena Last Minute przysługuje!