Promocje w Termach Besenova

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami w Gino Paradise Besenova.

Promocyjne ceny, zniżki do 30% od cen standardowych, specjalne bonusy …

Wszystkie pakiety promocyjne dostępne wyłącznie przy rezerwacji zdalnej (formularz, e-mail, telefon). Nie są ważne przy rezerwacji przy przyjeździe.

Weekend w termach

Krótki wypad na 2-3 dni? Nie ma problemu. W ciągu tych kilku dni będziecie mogli skorzystać z kąpieli w basenach termalnych, poszaleć na zjeżdżalniach aquaparku Besenova, spróbować kuchni słowackiej, odpocząć w dobrym hotelu.

First Moment Besenova

Wcześniejsza rezerwacja się opłaca. Zniżki sięgają nawet 40% na noclegi w hotelu oraz 70% na wstęp do aquaparku Besenova.

Zalety wcześniejszej rezerwacji: większy wybór dostępnych pokoi oraz apartamentów; gwarancja najniższej ceny.

Promocja Last Minute

W niektórych terminach, poza sezonem (jesień / wiosna) jest możliwość skorzystania z promocji Last minute (zależy od ilości dostępnych miejsc). Zdecydowanie polecamy pakiet Aqua All Inclusive w Besenova.

Sprawdź czy wszystkie atrakcje są dostępne

Przed dokonaniem rezerwacji zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie (w Polsce 796 092 236) albo przez formularz dostępny poniżej.

Niestety nie we wszystkich terminach i nie wszystkie atrakcje są czynne. Zdarzają się planowe oraz awaryjne zamknięcia niektórych basenów termalnych, zjeżdżalni oraz Spa. Na niektórych stokach narciarskich może zabraknąć śniegu przez warunki pogodowe.

Rozwiązanie – 1. Rezerwuj z wyprzedzeniem maksymalnie 6-dniowym. 2. Zapytaj przed rezerwacją, jakie atrakcje są dostępne oraz jaka cena Last Minute przysługuje!

Kontakt Besenova

Odpowiadamy szybko i rzetelnie

Majówka w termach Besenova

Weekend majowy w termach Besenova to wspaniały pomysł na powitanie pierwszych ciepłych dni w Spa. Naładować się energią geotermalnej wody naturalnej, słońca i czystego powietrza górskiego. 

Sylwester

Powitanie Nowego Roku na Słowacji. Baseny Termalne Beszeniowa, Aquapark, Spa, masaże, sauny, impreza sylwestrowa do rana, pyszna kolacja, pływanie nocne w termach.

Narty na Słowacji

Połączenie aktywności na nartach oraz relaksu w basenach termalnych? Oczywiście, Termy Beszeniowa odpowiednie miejsce na takie wypady. Skipark Jasna Chopok około 25 km od aquaparku Besenova. Kursuje AquaSki Bus. Po nartach regeneracja w termalnej wodzie, na ceremonii saunowej, masaż, kolacja z winem słowackim.

Promocja Rodzinna

Besenova jest stworzona dla rodzin. Mnóstwo atrakcji dla dzieci, ale też dla dorosłych. Nikt nie będzie się nudził. 

Baseny dla dzieci, zjeżdżalnie, place zabaw, animacje, przekąski. Baseny termalne dla dorosłych, sauny, masaże…

Promocja Nocleg Gratis

Co może być lepsze od zniżki? Oczywiście oferta za darmo! W niektórych terminach posiadamy promocję nocleg gratis. 

Na przykład rezerwując 4 noclegi płaci się za 3, albo rezerwując pobyt tygodniowy 7 nocy – płatność jest za 6 noclegów.

Wideo Promocja Besenova Youtube:

Odtwórz wideo

Często zadawane pytania (FAQ)

Czy pobyt w Termach Besenova bezpieczny w czasach pandemii?

Wszystkie hotele, baseny i inne obiekty turystyczne stosują się do wszelkich wymagań i ograniczeń sanitarnych. Przed wyjazdem warto sprawdzić obowiązujące warunki wjazdu i pobytu na Słowacji https://korona.gov.sk/en/travelling-to-slovakia-and-covid19

Jakie są godziny otwarcia Aquaparku?

Aquapark jest czynny w godzinach 10:00 - 21:00. Proszę o kontakt w sprawie aktualności danych

Gdzie nocować w Beszeniowej?

Opinia odwiedzających termy - najlepsze noclegi są w hotelu bezpośrednio przy basenach

Jeżeli będę musiał anulować rezerwację z powodu Covid?

Jeżeli pobyt nie będzie możliwy z powodu zamknięcia granicy, hotelu albo aquaparku - całość zwrócimy. Zapytaj szczegóły mailowo albo telefonicznie.