Pobyt Narciarski w Termach Besenova

[ważna przy online rezerwacji] Pakiet narciarski zawiera: – noclegi w hotelu Besenova – smaczne śniadania – Thermal pakiet: wolny wstęp na całoroczne baseny termalne zewnętrzne, na 3 baseny kryte, atrium, jacuzzi – wolny wstęp na fitness; – szlafrok; – parking; – dostęp do internetu; – zniżki na kompleks adrenaliny i Wellness – 10% zniżki na Relaks centrum (masaże); – 50% zniżki na całodzienny wstęp na baseny w dzniu wyjazdu – zniżki na wyżywienie dla dziecka 6 – 11 lat; – gwarancja niezmienności ceny – Gratis

Sprawdź czy wszystkie atrakcje są dostępne

Przed dokonaniem rezerwacji zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie (w Polsce 796 092 236) albo przez formularz dostępny poniżej.

Niestety nie we wszystkich terminach i nie wszystkie atrakcje są czynne. Zdarzają się planowe oraz awaryjne zamknięcia niektórych basenów termalnych, zjeżdżalni oraz Spa. Na niektórych stokach narciarskich może zabraknąć śniegu przez warunki pogodowe.

Rozwiązanie – 1. Rezerwuj z wyprzedzeniem maksymalnie 6-dniowym. 2. Zapytaj przed rezerwacją, jakie atrakcje są dostępne oraz jaka cena Last Minute przysługuje!