Besenova Słowacja   w Polsce: 796 092 236

Hotel Galeria Besenova 4*

Najnowszy i najbardziej komfortowy 4* hotel w termach Besenova na Słowacji.

Besenova Słowacja. Hotel, Baseny Termalne, Spa i Wellness, Aquapark, Góry

Termy Besenova Slowacja

Opublikowany przez Baseny-Termalne Środa, 31 stycznia 2018

Hotel Galeria Besenova posiada własne prywatne baseny termalne bezpośrednio przy hotelu z nieograniczonym dostępem dla gości hotelowych.

Wszystkie usługi w hotelu Galeria Thermal Besenova są na najwyższym poziomie wykonania. Sprawdź nas ..

Pokoje 2-osobowe Thermal z możliwością dostawki posiadają balkon. Niektóre pokoje hotelowe można łączyć do większego komfortu dla większych rodzin czy grup.

Baseny Kryte w termach Besenova

Kompleks krytych basenów w Besenova czynny cały rok..https://medeacentrum.pl/termy/besenova-slowacja/

Opublikowany przez Baseny-Termalne Czwartek, 5 kwietnia 2018

Pokoje 2-osobowe Galeria w Hotelu Besenova posiadają prywatne jacuzzi bezpośrednio w pokoju. Jacuzzi umieszczono przy przeszklonej ścianie z widokiem, który zapewnia lokalizacja na 2 albo 3 piętrze.

Pokój Thermal Exclusive w Hotelu Besenova z możliwością do 2 dostawek, znajduje się na parterze, dzięki czemu masz do dyspozycji własny taras (leżaki albo fotele) z bezpośrednim dostępem do basenów z wodą geotermalną.

Hotel Galeria Besenova Apartament 2-pokojowy z możliwością dostawek.

Wszystkie pokoje w hotelu Galeria Thermal Besenova są nowocześnie i wygodnie wyposażone: łazienka i WC, balkon albo taras, telewizor LCD, sejf, telefon, minibar, zestaw do herbaty, suszarka do włosów, szlafrok i kapcie, Wifi, klimatyzacja.

Doba hotelowa: od godziny 15:00 do godziny 10:00

Dla naszych klientów przy rezerwacji noclegów – wstęp na Baseny Termalne , do Aquaparku Besenova oraz na sauny – Gratis!

Zakwaterowanie dziecka do 6 lat bez osobnego łóżka – Gratis!

Hotel Galeria Thermal Besenova zaprasza w swoje progi gości, zarówno ze Słowacji, jak i zagranicy. Czy można wymarzyć sobie lepszy urlop niż chwile spędzone z najbliższymi w malowniczym otoczeniu gór przy basenach termalnych i Spa? Szereg atrakcji przygotowanych z myślą o najmłodszych oraz ich opiekunach sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Właśnie przy hotelu Besenova zlokalizowane baseny termalne, które pozwalają na chwile relaksu i odprężenia w termach. Beszeniowa to również dostęp do kompleksu saun, do zabiegów, restauracji, w najbliższej okolicy są do zwiedzania zamki, jaskinie, muzea, szlagi rowerowe i piesze .. to tylko niewielki ułamek powodów, dla których warto zdecydować się na odwiedziny hotelu Besenova.

Termy Besenova i 4* hotel to gwarancja niezapomnianych chwil, które jeszcze długo będą Państwo miło wspominać. Zapraszamy!