Hotel Besenova

Hotel Besenova Znany w termach Besenova Hotel Termal to jeden z pierwszych obiektów noclegowych na terenie kąpieliska na Słowacji.

Bliżej term nocować się nie da, właśnie ten budynek, który teraz według mapki kompleksu ma oznaczenie "Budynek E", jest położony bezpośrednio przy basenach termalnych, bezpośrednio przy krytym kompleksie basenów Besenova i saun tego resortu.

Ilość Gwiazdek: 3+(***) Cena pokoju: 390 zł - 490 zł
Telefon w Polsce: 796 092 236
Adres na Słowacji: Besenova 136, 03483 Besenova Słowacja

Sprawdzona jakość noclegów na Słowacji

  • Noclegi bezpośrednio przy basenach termalnych  na Słowacji

  • Hotel Termal położony na terenie Aquaparku Besenova

  • Nasz pakiet Aqua All Inclusive zawiera wolny wstęp na termy, kąpielisko i spa

  • Pierwszeństwo wejścia na baseny

  • Wygodne zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych oraz apartamentach

  • Najlepsza cena noclegów w Besenova – Hotel Termal

  • W każdą pogodę szybko i wygodnie przechodzisz z hotelu na baseny i spa

  • Ciesz się naturalnymi źródłami geotermalnymi przez cały rok

  • Hotel uniwersalnie przystosowany jak dla par w pokojach 2-osobowych tak też dla rodzin w apartamencie.

  • Rezerwacja bez karty kredytowej

 

Pokój 2-osobowy

Noclegi w pokoju 2-osobowym są wygodne dla 2 osób dorosłych. Jest możliwa dostawka. 

Dostawka wygodna dla dzieci do 15 lat, ale jest możliwość pobytu dorosłej osoby na dostawce.

Pokój z balkonem od strony basenu

Pokój podobny do standardowego pokoju 2-osobowego. Główną zaletą tego mieszkania jest balkon i widok na termalne baseny aquaparku Besenova

Apartament Hotelu Termal Besenova

Większy i wygodniejszy apartament na terenie kąpieliska. Posiada sypialnię z łóżkiem małżeńskim oraz pokój dzienny z rozkładaną sofą. Noclegi dla 2 do 4 osób

Opinie o hotelu Besenova

Bardzo Dobry
4.5/5
Super lokalizacja hotelu prosto na basenach, rozmaite wyżywienie. Hotel nie jest nowy ale czysty, zadbany. Obok jest wejście na kryte baseny i do saun. Polecam wszystkim, kto szuka hotel z aquaparkiem na Słowacji
Opinie Besenova
Pan Krzysztof
Chcieliśmy połączyć wyjazd na narty i na baseny termalne. Do wyciągów jest blisko 25 kilometrów, ale w tym roku wybraliśmy opcję dojazdu na narty i nocowania w termach, nam odpowiada. Relaks w spa po nartach – rewelacja!
Opinie Besenova
Pani Kasia
Najlepsze baseny to oczywiście Beszeniowa hotel fajny, wszystko blisko, mieliśmy pakiet z nieograniczonym wejściem do aquaparku i polecamy tylko ten pakiet, bo bez basenów to nie ma sensu.
Opinie Besenova
Pani Agata
Bajeczny weekend, który zdecydowaliśmy przedłużyć, bo nie chciało się wyjeżdżać. Hotel tui baseny, tu też sauny, w prezencie dostałam masaż. Na śniadania do restauracji trzeba jakieś 100 metrów przejść, ale to nie przeszkadzało.
Opinie Besenova
Pani Lucyna

Hotel Besenova Najważniejsze

Sprawdź czy wszystkie atrakcje są dostępne

Przed dokonaniem rezerwacji zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie (w Polsce 796 092 236) albo przez formularz dostępny poniżej.

Niestety nie we wszystkich terminach i nie wszystkie atrakcje są czynne. Zdarzają się planowe oraz awaryjne zamknięcia niektórych basenów termalnych, zjeżdżalni oraz Spa. Na niektórych stokach narciarskich może zabraknąć śniegu przez warunki pogodowe.

Rozwiązanie – 1. Rezerwuj z wyprzedzeniem maksymalnie 6-dniowym. 2. Zapytaj przed rezerwacją, jakie atrakcje są dostępne oraz jaka cena Last Minute przysługuje!

Kontakt Hotel Termal Besenova
Odpowiadamy szybko i rzetelnie.

Nasz telefon w Polsce: 796 092 236

Mapa Hotel Termal Besenova, wirtualne zwiedzanie

Po lewej stronie hotel Termal, po prawej termalny basen przy hotelu oraz wejście na kompleks krytych basenów. W tle widać zjeżdżalnie aquaparku oraz Tatry ⇓

Wyżywienie

Na terenie resortu Besenova są restauracje oraz bary. Hotelowa restauracja Culinaria znajduje się około 100 metrów od hotelu. Serwowane są dania kuchni słowackiej oraz europejskiej. Bogaty wybór dań, jakościowe wino, lokalne piwo, pyszna kawa, słodkie desery – restauracja dla gości hotelu Termal. 

Też blisko hotelu Restauracja Bistro, Bar wodny Cosmopolitan, Relax Bar, Pizzeria Giovanni.

Promocje Last Minute

W niektórych terminach, poza sezonem jest możliwość skorzystania z promocji Last minute (zależy od ilości dostępnych miejsc). Cena rezerwacji noclegów w hotelu Besenova zależy od terminu rezerwacji, ilości noclegów, ilości rezerwowanych miejsc. Często bardziej się opłaca promocja First Moment przy wcześniejszej rezerwacji. Zdecydowanie najbardziej opłaca się rezerwacja pakietu Aqua All Inclusive w Besenova.

Baseny Termalne Besenova

Największą atrakcją term na Słowacji, szczególnie dla osób dorosłych, są baseny z naturalną wodą geotermalną.

Rodziny z dziećmi szczególnie docenią różnorodność atrakcji w Aquaparku. Zjeżdżalnie, sztuczna fala, grzybek, tryski i fontanny…

Codzienne ceremonie saunowe przyjemnie zaskoczą miłośników saunowania.

Masaże i inne zabiegi Spa dostępne dla naszych gości hotelowych na terenie Gino Paradise Besenova

 

Wideo Hotel Besenova na Youtube:

Odtwórz wideo

Często zadawane pytania (FAQ)

Czy Hotel Besenova jest otwarty i czynny?

Hotel Termal Besenova, aquapark i termy stosują się do wszelkich wymagań i ograniczeń sanitarnych. Przed wyjazdem proszę zadzwonić do nas albo sprawdzić obowiązujące warunki wjazdu i pobytu na Słowacji https://korona.gov.sk/en/travelling-to-slovakia-and-covid19

Gdzie Hotel z basenem na Słowacji?

Hotel Besenova w Słowacji posiada baseny termalne, Spa i sauny.

Jaki najlepszy hotel w Besenova?

W termach Beszeniowa posiadamy hotele 3* oraz 4*. Są apartamenty, pokoje i studia bezpośrednio na terenie kąpieliska.

Jaka doba hotelowa w Besenova?

Przyjazd do hotelu od godziny 15:00, wykwaterowanie do godziny 10:00

Czy dla rezerwacji potrzebna jest karta kredytowa?

W celu dokonania rezerwacji noclegów w termach Besenova nie potrzebujemy danych karty kredytowej klienta.

Galeria zdjęć

Hotel Besenova: Pokój 2-osobowy, niektóre z możliwością 1-2 dostawek. Apartament 2-pokojowy (pokój dzienny i sypialnia), bez aneksu kuchennego. Wszystkie pokoje w hotelu Besenova są nowocześnie i wygodnie wyposażone: LCD TV-Sat; sejf, telefon, radio, minibar, łazienka z WC, połączenie z internetem, niektóre pokoje z balkonem.

Doba hotelowa: od godziny 15:00 do godziny 10:00

Dla naszych klientów przy rezerwacji noclegów – wstęp na Baseny Termalne, do Aquaparku Besenova oraz na sauny – Gratis!

Zakwaterowanie dziecka do 6 lat bez osobnego łóżka w Hotelu Besenova – Gratis!

Hotel Besenova położony w Słowacji 50 km od granicy Polskiej park wodny z wodą termalną w basenach – Termy Besenova. Baseny termalne są czynne przez cały rok. Źródło termalne wypływa z głębokości 1987 m i ma temperaturę +60,5 °C

Komfortowy hotel Besenova bezpośrednio przy basenach termalnych w Besenova. Noclegi w termach. Smaczne wyżywienie w restauracjach Besenova. Całoroczne baseny termalne zewnętrzne. Baseny zewnętrzne z wodą zwykłą. Kompleks krytych basenów całorocznych, jacuzzi. Aqua Park Besenova – kompleks zjeżdżalni oraz strefa adrenalinowa – całoroczny kompleks: wieża widokowa, 6 zjeżdżalni, basen ze sztucznymi falami, basen z atrakcjami dla dzieci. Relaks Centrum (zabiegi Spa, masaże, kosmetyczne zabiegi). Wellness i Spa Centrum Besenova (kompleks saun, inhalacje, lodowy basen, złoty fotel..)