Termy Besenova Słowacja

Baseny Termalne, Noclegi w Hotelu Bezpośrednio w Spa, Aquapark.

Sprawdź szczegóły i opinie oraz rezerwuj w promocji ⇓

Besenova Termy na Słowacji

Poznaj luksusowy i bajeczny kompleks basenów termalnych, spa i noclegów bezpośrednio w termach – BESZENIOWA.
Wyruszaj z nami w niezwykłą podróż, w Spa się odprężysz i nie będziesz się nudzić. 100% aktualnej informacji znajdziesz tu.
Będą pytania – zadzwoń albo napisz do nas!
termy Besenova

Baseny Termalne Besenova

Temperatura wody termalnej w basenach sięga 42°C. Musimy wodę schłodzić przed doprowadzeniem do basenów, nasze źródło na głębokości 2 kilometrów ma temperaturę 60°C

Besenova Noclegi

Noclegi w Termach

Baza noclegowa Besenova jest różnorodna i dopasowana dla każdego klienta. Od ekonomicznych pokoi do luksusowych apartamentów z jacuzzi i widokiem na Tatry

Aquapark Besenova

Aquapark na Słowacji

Kompleks zjeżdżalni zewnętrznych + Strefa Adrenaliny, całoroczny kompleks, wieża widokowa, 6 zjeżdżalni, basen ze sztucznymi falami, basen z atrakcjami dla dzieci …

Termy Besenova

Zdrowa woda geotermalna, piękne góry, czyste powietrze, mnóstwo atrakcji wodnych w aquaparku, komfortowe noclegi prosto przy basenach.

Czego brakuje? Promocji? Są promocje – Sprawdź! 

Besenova Kontakt

Odpowiadamy szybko i rzetelnie

Besenova Termy (Beszeniowa), to urokliwa wioska na Słowacji blisko granicy, tylko około 50 kilometrów od przejścia w Chyżnym. Znana Besenova jest dzięki swoim źródłom termalnym, na których teraz jest wybudowane całe miasteczko termalne.

Liptowska legenda mówi, że z naturalnych gorących źródeł w Beszeniowej korzystali już

starożytni Celtowie, nie wiemy ile w tym prawdy, ale dzisiaj każdy może skorzystać z kąpieli w basenach z wodą termalną.

Pierwszy basen z termalną wodą w Besenowa powstał w 1993 roku. Obecnie jest basenów 16, z czego 5 krytych. 4 baseny na zewnątrz są wypełnione pełną minerałów naturalną wodą geotermalną, dlatego czynne są przez cały rok. Pozostałe baseny są wypełnione czystą wodą pitną.

Duża zawartość minerałów zabarwia wodę w charakterystyczny bursztynowy kolor. Magnez, sód, wapń, lit i inne dobroczynne minerały mają lecznicze działania szczególnie na choroby skóry, problemy urologiczne, na aparat ruchowy, nerwowy i oddechowy.

Nawet w zimie w Termach Besenova można doskonale się ogrzać, gdyż temperatura w basenach nie spada. To najlepszy relaks po nartach i nie tylko.

Besenova to więcej niż Aquapark

Kąpieliska typu aquapark są prawie w każdym większym mieście, ale nigdzie nie ma tak jak w termach Besenova. U podnóża Tatr z pięknymi widokami na szczyty gór. Z naturalną wodą geotermalną, która czyni cuda. Z wyśmienitą kuchnią, winem i bryndzą słowacką. Noclegi na miejscu, kompleks saun, zabiegi ..
hotel besenova

Hotel Besenova

Apartamenty oraz pokoje bezpośrednio na terenie kąpieliska. Wszystkie usługi na wyciągnięciu ręki. Do tego nasz pakiet Aqua All Inclusive z wyżywieniem i spa

Besenova atrakcje

Atrakcje

Oprócz relaksu w spa oraz aktywności w aquaparku, polecamy okoliczne trasy rowerowe i wędrówki piesze, szlaki turystyczne w górach, zamki, jaskinie, narty

Hotel Akvamarin Besenova

Hotel Akvamarin 4*

Nowy hotel apartamentowy w termach Besenova na Słowacji oferuje komfortowe noclegi w kwaterach apartamentach oraz studiach rodzinnych. 224 apartamenty, bezpośredni dostęp na termy. Aquapark z dziećmi? Zapraszamy!

Wideo Besenova Youtube:

Odtwórz wideo

Często zadawane pytania (FAQ)

Czy pobyt w Termach Besenova bezpieczny w czasach pandemii?

Wszystkie hotele, baseny i inne obiekty turystyczne stosują się do wszelkich wymagań i ograniczeń sanitarnych. Przed wyjazdem warto sprawdzić obowiązujące warunki wjazdu i pobytu na Słowacji https://korona.gov.sk/en/travelling-to-slovakia-and-covid19

Jakie są godziny otwarcia Aquaparku?

Aquapark jest czynny w godzinach 10:00 - 21:00. Proszę o kontakt w sprawie aktualności danych

Gdzie nocować w Beszeniowej?

Opinia odwiedzających termy - najlepsze noclegi są w hotelu bezpośrednio przy basenach

Jeżeli będę musiał anulować rezerwację z powodu Covid?

Jeżeli pobyt nie będzie możliwy z powodu zamknięcia granicy, hotelu albo aquaparku - całość zwrócimy. Zapytaj szczegóły mailowo albo telefonicznie.

Opinie naszych gości o termach i hotelu Besenova

Pojechaliśmy do Besenowej na 4 dni, na ferie zimowe. Było wszystko, czego się spodziewaliśmy - świetne miejsce do odpoczynku po ciężkiej pracy. Dostaliśmy dobry pokój: mały aneks kuchenny, parter z widokiem na baseny. Śniadanie było OK - rozsądny wybór. Baseny są świetne - wiele do wyboru, niezbyt tłoczno. Strefa wellness - wiele saun do wyboru, wieczorne rytuały warto zobaczyć.
Opinie Besenova
Pan Piotr
Wszystko przebiegło idealnie, byliśmy z pobytu zadowoleni, pracownik odpowiedział nam na wszelkie dodatkowe pytania dotyczące pobytu. Świetny wypoczynek, bardzo komfortowy hotel. Baseny i sauny rewelacyjne. Świetna organizacja i przystępna cena. Polecam i pewnie skorzystamy ponownie.
Opinie Besenova
Pani Ania
Byliśmy już 4 razy w hotelu Besenova, w części 3*. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Bardzo czysty, wygodny, rodzinny. Naprawdę podobały nam się baseny i spa, lokalizacja hotelu, personel.
Na pewno jeszcze wrócimy i skorzystamy z vouchera rabatowego, który dostaliśmy od Pana Pawła.
Opinie Besenova
Pani Zofia

Kilka zdjęć z Besenova

Położony w Słowacji 50 km od granicy Polskiej park wodny z wodą termalną w basenach – Termy Besenova.

Kilka faktów o termach Besenova

 • Baseny termalne Besenova są czynne przez cały rok.
 • Źródło termalne Besenova wypływa z głębokości 1987 m i ma temperaturę +60,5 °C
 • 4 całoroczne baseny termalne zewnętrzne.
 • Temperatura wody w basenach termalnych od +26 do +42°C
 • 7 basenów zewnętrznych z wodą zwykłą.
 • Aqua Park Besenova – kompleks zjeżdżalni zewnętrznych
 • Strefa Adrenalinowa BESENOVA – całoroczny kompleks: wieża widokowa, 6 zjeżdżalni, basen ze sztucznymi falami, basen z atrakcjami dla dzieci
 • Relaks Centrum Besenova (zabiegi Spa, masaże, kosmetyczne zabiegi).
 • Wellness i Spa Centrum Besenova (kompleks saun, inhalacje, lodowy basen, złoty fotel..)
 • Kompleks basenów krytych z wodą zwykłą, atrium z jacuzzi Besenova.
 • Hotel Besenova zapewnia bezpośredni dostęp do wszystkich dostępnych wSPAniałych usług.

Pozwól sobie na relaks Thermal Spa All Inclusive w Beszeniowa!
Komfortowy hotel Besenova bezpośrednio przy basenach termalnych na Słowacji. Noclegi w termach. Smaczne wyżywienie w restauracjach na terenie resortu.